TOPLUMSAL HER OLAYDA İZİNLERİ İPTAL OLAN ASKER, POLİS VE SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN KIYMETİNİ BİLMELİYİZ.

TOPLUMSAL HER OLAYDA İZİNLERİ İPTAL OLAN ASKER, POLİS VE SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN KIYMETİNİ BİLMELİYİZ.

Toplumun huzuru, güvenliği ve sağlığı için memleketin yükünü omuzlarında taşıyanlara selam olsun.

Bugünde içinde bulunduğumuz Covid 19 virüsünden dolayı Sağlık çalışanlarımız, sahanın her alanında üstün gayret ve özverili bir çalışma göstermektedir.

Eskiden doğumların ve ölümlerin çoğunluğu evlerde olurdu. Bir çok alanda hızla gelişen ülkemizde, artık doğumlar ve ölümler sağlık kuruluşlarında olmakta, bu ikisi arasında geçen en zor anlarımızda yine bir sağlık kuruluşunda, sağlık çalışanlarımızın elimizden tutmasıyla gerçekleşmektedir. Ülkemizin içinden geçtiği bu dönemde, yine en zor anlarımızda sağlık çalışanlarımız elimizden tutmuş, şifa veren el olmuştur.
Yine bu zor dönemde sağlık çalışanlarımız evinden, eşinden, çocuklarından ayrılarak hastalık bulaşma riskine rağmen hastaların yanlarında, görevlerinin başında, zor günün dostu olmaya devam etmiştir.

Vatandaşlarımızın bu dönemde, hastalığın yayılma riskine karşı önlemlerini almalı, tehdit ortadan kalkıncaya kadar evinde kalıp uyarılara dikkat ederek, sağlık çalışanlarımıza destek olmalıdır.

Hükümetimizde Sağlık Çalışanlarımızın yaşadığı sıkıntıları dikkate almalı, çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu güçlendirecek adımları bir an önce atarak, bu zor günlerde Sağlık Çalışanlarımızın yanında olduğunu göstermelidir. Cumhurbaşkanımızın yapmış olduğu Covid 19 eylem planı ile ilgili açıklamalar olumlu fakat Sağlık Çalışanlarımız açısından eksiktir. Bu süreçte Sağlık Çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu arttıracak gerekli düzenlemelerin yapılmasını Cumhurbaşkanımızdan bekliyoruz.
Sağlık ordusu Allah’ın izniyle bu sınavında üstesinden gelecektir. Sağlık ve huzur dolu günler dilerim.

Lütfen Takip ederek ve beğenerek destek olun...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir