SERDAR ARSLAN: “YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ DEVAM”

İYİ Parti Erdemli Belediye Başkan adayı Serdar Arslan, ilçe binasında partililere yönelik teşekkür konuşması yaptı. Arslan, “Yarın seçim varmış gibi devam edeceğiz” dedi.

Arslan, “Seçim sürecinde insanlarımızla bir gönül birlikteliğimiz oldu. Gidin şu seçim kazanan belediyeye, buradaki gönül birlikteliğini bulamazsınız. Menfaat çıkar birlikteliği var orada. Tabi o birliktelik menfaat ve çıkar bitince o da bitecektir. Bir yere gittiğimiz yok hepimiz buradayız, bu birlikteliğimiz sürecek. Şerefimizle namusumuzla sokakta gezebiliyoruz. Başımızı öne eğmiyoruz. Dava arkadaşını çöpe gönderen yönetimi de kınıyoruz” diye konuştu.

Arslan’ın konuşmasından satır başları;

-Çöp taşımakta bir şereftir. Çöp taşıttığın insanlar sokakta dik yürüyor, ama sen yürüyemiyorsun.

-Ayrımcı , ayrıştırıcı bu hareketler Erdemli’ye zarar veriyor.

-Koltuk var, mühür var, eziyet edeyim nasıl bir anlayış?

-Seçim, seçim günü akşamı biter, her şey kapanır. Tebriğini yapar işine gücüne bakarsın. Başkan sağla solla uğraşmaz, başkan olunca büyük adam olunmuyor.

– Bugün görevi değiştirilen arkadaşların hiçbirini seçim çalışmamızda görmedik. Yanımızda görmedik. Sen bu insanlara neyin işkencesini yapıyorsun? Sen nasıl Şehr-i Eminsin ? Seçim bitince herkes vatandaşın değil mi ?

-Seçim bürolarımız mühürlendi. Karşında olan herkesi mühürle, bu bitecek bir gün. Ben kendime bakıyorum, düşmanıma bile böyle zulüm yapmam.

-Belden aşağı siyaset yapmadık, yapan en adi şerefsizdir. Biz böyle bir siyaseti hiçbir zaman istemeyiz. Lanet olsun. Cumhurbaşkanı seçileceğimi bilsem böyle çirkin siyasetin içinde olmam. Herkesin haysiyeti ve şerefi var.

-Seçim çalışmamızı kendi bütçemizle yaptık. Kimseden para almadık, kimseye tek kuruş borcumuz yok.

Ali Şahin’in konuşmasından;
“1994 yılında sayın başkan benim karşımdaydı. Ama hiçbir zaman benim karşımdasın diye ne kötü söz söyledim, ne görev değişikliği yaptım. Ne de kendilerine kötü gözle baktım. Onure ettim, özel kalem müdürüm yaptım. Ama değmezmiş.”

Lütfen Takip ederek ve beğenerek destek olun...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir