Çeşmeli Spor’dan Örnek Davranış

Mersin’in Erdemli ilçesinde faaliyet gösteren Çeşmeli spor, futbolculara dağıtılmak üzere verilen çanta ve formaları futbolcularına değil de Çeşmeli İlköğretim okulunda ki spor faaliyetleri gösteren genç sporculara hediye etti. Çeşmeli Spor takımının yaptığı forma ve çanta jesti karşısında öğrencilerin sevinçleri ve duyguları gözlerinden okunuyordu. Bu hediyeler karşında öğrencilerin Çeşmeli Spor Kulübü başkanı Salim Teymur’a başarı ve şampiyonluk sözü verdiler.

Konuyla ilgili bilgi veren Çeşmeli Spor Başkanı Salim Teymur, “Çeşmeli’de eğitim gören öğrencilerimizin spor malzemelerinin eksiklerini tamamlamak bizim görevimiz bu görevi kısmi olarak yerine getirebildiysek ne mutlu bize yaşasın Çeşmeli yaşasın Çeşmeli öğrencileri ”dedi.

Çeşmeli Spor Kulübü takım kaptanı Musa Kurtul ise, öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarını elimizden geldiği kadarıyla başkanım ve biz sporcular olarak destek vermeye devam edeceğiz bu destekler bununla da kalmayacak yapmış olduğumuz öncü davranıştan dolayı Çeşmeli halkınında duyarlı davranarak öğrencilerimize gereken desteği vereceğine inanıyorum gençler bizim geleceğimizdir.”dedi

Kulüp tarafından 40 öğrenciye spor malzemesi desteği sağlandı.

Çeşmeli Haber – Hamdi MUTLU

Lütfen Takip ederek ve beğenerek destek olun...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir